2 златни, два сребърни и пет бронзови медела спечелиха малките каратеки от круб „Ронин“- Гоце Делчев на Националния турнир за купа „Пловдив“

С цял арсенал от медали се завърнаха малките каратеки от Киокушин карате клуб „Ронин“ в Гоце Делчев от Националния турнир за купа „Пловдив“.  Отборът от десете участници от гоцеделчевският клуб „Ронин“ спечелиха два златни, два сребърни и пет бронзови медала. Момчетата се биха смело  и за пореден път защитиха честта на родния град Гоце Делчев и прославиха клуба си и своите треньори .

Само преди дни на Национален турнир за купа „Раднево“  който се проведе на 06.10.2018г. Георги Хаджиев спечели първо място, а Петър Ташков 3-то място.

Състезателите от клуб „Ронин“ в Гоце Делчев постигат  своите големи успехи  и с подкрепата на общината за което клубното ръководство и  всички, малки и големи каратеки от клуба изказват искрените си благодарности за подкрепата която получават от общинската администрация в Гоце Делчев.