На състоялата се в неделя среща от първенството на „А“ републиканска хандбална група в Гоце Делев между отборите на „Пирин“ /ГД/ и „Добруджа“/Добрич/домакините загубиха със смущаващият резултат 26:35. Иначе, още на трета минута от началото на мача, пиринци поведоха в резултата.

Последваха разменни и редуващи се успехи но още към края на първото полувреме гостите от Добрич вече се очертаха като доминиращия отбор на терена. Независимо, че момчетата на Пирин /ГД/ губиха, те нито за миг не се отпуснаха и не и максимално затрудниха претендента за шампионската титла, отборът на Добрич. Играта протече с много много динамично от което се получи една много спортсменска и красива игра.

Топ Преса предлага на многобройните любители на този красив спорт, пълен запис на срещата.