„Марек“ победи като гост „Пирин“(Разлог)

Отборът от Дупница започна с победа пролетния дял на Югозападната Трета лига, след като спечели като гост с 2:0 срещу „Пирин“ в Разлог

Поражението бе малко очаквано, но напълно логично с оглед на показаното от двата тима. Домакините не приличаха на себе си и определено бяха далеч от възможностите си. Те подходиха аристократично към срещата и бяха наказани за своята самоувереност. Те изиграха едно сравнително добро първо полувреме и изключително слабо второ, в което не създадоха нито една голова опасност.

След нулево първо полувреме, „Марек“ нанесе удара си в средата на втората част. В 63-ата минута резултата откри Димитър Владимиров, а в 67-ата втори гол отбеляза Росен Йорданов. Любопитното е че „Пирин“(Разлог) привлече доста нови футболисти, направи много силна зимна подготовка и не загуби нито една контролна среща. А „Марек“ въпреки ,че не привлече нови попълнения и не спечели нито една контрола си остава познатия боец в Югозападната трета лига.