Септември (Симитли) с нулево равенство в Разлог

През първото полувреме, неприятни пропуски имаха Креболиев- удар с глава от 5-6 метра, който беше пропуснат. Хазуров, Лулейски, Илиев направиха много добри положения за гол, които вратарят Абдиков спаси.

През втората част на мача, положенията за Септември не спираха да валят за разлика от тези на противника, който не достигна до вратата на симитличани. Две положения на Стойко Иванов се откроиха през втората част, които също останаха нереализирани след много добри включвания на вратаря на Пирин. За съжаление за втори подред мач Септември демонстрираха много силна игра, но без никакъв късмет за реализиране на голове.

Коментарът на старши треньорът Спас Стоименов, беше и равносметка за изминалата година имайки предвид, че днес Септември изигра своя последен мач от полусезона.” През цялата изминала година, смятам че бяхме балансирани и играхме добър футбол. Наистина имахме добра година, според мен отборът върви в положителна посока, въпреки напускането на основни футболисти преди този сезон. Въпреки последните два мача, мисля, че момчетата ми играят добре. Надявам се след почивката да запазим цялостта на отбора и да продължаваме да играем силен футбол” каза Стоименов

Стартов състав Септември (Симитли): Димитър Пангев, Асен Топузов,Методи Илиев, Ивайло Иванов, Николай Стоилков, Йоан Петров, Васил Божинов, Анатоли Лулейски, Смаил Креболиев(Ибрахим Алим), Стойко Иванов(Веско Весков), Борислав Хазуров