Отборът на Банско продължи негативната си серия и остана без попадение вече 3 кръга. Козлите фиксираха 0:0 за втори пореден път като домакин. След като преди две седмици завърши 0:0 срещу „Пирин“(Гоце Делчев), през този уикенд стори същото срещу „Марек“. Хората на Димитър Крушовски не успяха да реализират и численото си преимущество, след като тимът на гостите остана с 10 души заради втори жълт картон на Антонио Арсов. Той остави дупничани да играят в намален състав малко над час, след като получи втори жълт картон в 36-та минута. Това обаче също не помогна на козлите, които така и не успяха дори и в даденото от съдията 5-минутно продължение да намерят път към вратата на гостите. От своя страна подопечните на Цветан Видински се бяха строили пред наказателното си поле и играеха на контраатака, а вратарят Пламен Младенов се превърна в герой за дупничани,, след като направи няколко решаващи намеси.

А за домакините кой ли не пропусна – Руслан Иванов удари греда, Александър Кехайов,Любо Витанов и Георги Фикийн. С това равенство Банско съвсем изостана от челото, където беше след началото на първенството само допреди 5 кръга, а „Марек“ затвърди впечатлението, че ще бъде типичен средняк.