Септември (Симитли) със загуба от ЦСКА 1948

Септември (Симитли) загуби с 2:0 от ЦСКА 1948 в мач от 6-ти кръг в югозападната трета лига

Първото полувреме  футболистите на Спас Стоименов показаха равностойна игра,  срещу противника. През първата част  Пангев спаси много опасен удар. 46-та мин след фал Даниел Гогов  изпълни почти от ъгловия, но пропусна да отбележи. След това резултатът можеше да изглежда по друг начин, като Ибрахим Алим изпуна да отбележи от добър удар, който мина покрай гредата на противника. В 52-рата минута  ЦСКА откриха резултата за 1:0, с гола на Гъргоров. Втори жълт картон на Николай Стоилков в 55-тата минута, лиши отбора на Септември от един играч и останаха с 10 човека. В 70-тата минута бе вкаран и последния победен гол за ЦСКА за 2:0.

„Имаше напрежение и респект към противника. Имахме старание, но напрежението ни направи лоша шега. Доволен съм от старанието, не и от резултата.” Заяви Спас Стоименов след края на мача.

Стартов състав Септември (Симитли): Димитър Пангев, Методи Илиев, Николай Стоилков,  Ивайло Иванов, Васил Божинов(Асен Топузов), Георги Пейчев, Анатоли Лулейски (Смаил Креболиев), Йоан Петров(Стойко Иванов), Даниел Гогов, Ибрахим Алим,  Борислав Хазуров