Израелци победиха „Септември“(Симитли)

Септември“(Симитли) загуби от третодивизионния израелски Кфар Касим с 1:2 в контролна футболна среща

Тя бяиграна на градския стадион в Разлог, а тимът на евреите изигра двубоя като част от своя подготвителен лагер в Банско.

Символичните гости поведоха с 2:0 с голове на Егелщайн в 12-ата и Ревиво в 48-мата минута. Попадението за „Септември“ вкара игралият за „Пирин“(Гоце Делчев) Стойко Иванов осем минути преди края на мач, който можеше да се разпише и още веднъж, но гредата зад съперниковия вратар му попречи.

В този двубой, както се и очакваше наставникът на отбора от Симитли Спас Стоименов пусна в игра предимно юноши, резерви и само трима души от първия отбор – Методи Илиев, Стойко Иванов и Евгени Тунтев. Цял мач за „Септември“ игра привлеченият преди дни от „Пирин“(Благоевград) Васил Божинов, който остави добри впечатления с формата си и определено може да бъде очакван да направи дебюта си с екипа на симитличани още тази събота.