„Септември“(Симитли) със загуба в контрола

Отборът на „Септември“(Симитли) загуби с 3:1 от отбора на „Пехчево“(Македония) в  приятелска среща играна на стадион „Септември“ в Симитли

За симитличани това бе проверка на възможностите най-вече на резервните футболисти, които играха през първата част. През двете части старши- треньорът Спас Стоименов избра да играе с различни единадесеторки.

Първият гол в срещата падна още в 5-тата минута, когато македонският отбор отбеляза за 1:0. В 15-тата минута резултатът бе покачен за 2:0, а в началото на второто полувреме гостите вкараха и третото си попадение в мача. В 65-тата минута на срещата бившият играч на „Пирин“(Гоце Делчев) Смаил Креболиев показа, че се намира в добра форма и отбеляза единственото попадение за отбора на „Септември“, като 3:1 бе и крайният резултат от срещата.

След тази контрола, отборът на „Септември“ обеща на своите съперници да  върне задължително визитата и да покажат по-добър резултат.