Зрелищно 3:3 в контрола между „Вихрен“ и „Германея“

Мачът определено предостави много емоции на всички присъстващи, а двата отбора демонстрираха качествен футбол

Домакините определено бяха по-добрият отбор до почивката, което се увенча с два гола, дело на неостаряващия нападател Александър Русков. През втората част на срещата обаче на терена по-добрият отбор бе този на гостите от Сапарева баня. В 54-та минута Александър Русков след самостоятелна акция изпрати топката в долния десен ъгъл на гостите за 3:0. Всичко бе до тук за санданските футболисти. В 65-та минута Алек Манолов от 30 метра изпрати топката в мрежата за 3:1. Осем минути по-късно от дузпа отново той намали на 3:2. В 76-та минута Георги Славков – Рууни бе изведен сам срещу вратаря на домакините и не сгреши за 3:3. До края на срещата опитите и на двата отбора да вкарат победен гол се оказаха безуспешни.