„Пирин“(Разлог) допусна домакинска загуба срещу „Марек“

Отборът на дупничани изненада неприятно своите съперници, подпечатвайки я още през първата част след като не позволи на съперника си да изпълни заканите си за победа

Това се случи при крайното 1:3 като играчите от града на барикадите поведоха още в 12-мин с гол на един от най-опитните и в двата отбра – ЕньоКръстовчев. В 35-мин Д.Владимиров покачи на 2:0 за Марек. В 39-мин отново Еньо Кръстовчев се разписа и отбеляза своя втори гол в срещата. В 42-мин. домакините стигнаха допочетно попадение чрез Костадин Кацимерски, който намали на 1:3. При този резултат завърши и полувремето. След почивката качеството на играта поспадна, преобладаваха единоборствата, а хората на Христо Джоджов не успяха да се ориентират как да отбележат още голове във вратата на съперника от Дупница. Единствено силите им стигнаха чрез Николай Хаджиниколов да отбележат в актива на „Пирин:“ една греда, а в края и гостите от Дупница пропиляха две положения.