„Миньор“(Перник) с минимална загуба срещу втородивизионния „Витоша“(Бистрица)

„Чуковете“ отстъпиха с минималното 1:0 срещу „тигрите“ от столичния квартал в третата си контрола от подготвителния период

Двубоят се игра в столичния комплекс „Царско село“, а единствения гол в срещата падна в 90-та минута. Иво Лазаров засече с глава центриране отляво и от метър прати топката зад гърба на пазилия отлично Даниел Леонтиев. През първата част играта бе равностойна, а първата възможност се откри пред „Миньор“. Павлов изпълни хубав пряк свободен удар, но няколко сантиметра го разделиха от попадението. В края на полувремето „Витоша“ имаше три възможности, но неточни завършващи удари и добри изяви на Леонтиев оставиха резултата 0:0. През втората част Петър Анестиев направи множество смени и грешките в защита зачестиха. С отлични намеси Леонтиев опази вратата си суха до последната минута, когато Лазаров донесе успеха на втородивизионния тим.