Голово шоу на „Беласица“ и „Ботев“(Враца)

Зрителите на терена в Лебница станаха свидетели на шест гола в контролата между „Беласица“ и „Ботев“(Враца)

Двубоят завърши с успех на врачани с 4:2. Резултата за Ботев откри още в 14-та минута Спас Георгиев, но след това Беласица обърна развоя на мача с два гола на юношеския национал Запро Динев в 22-та и 38-та минути. Врачани стигнаха до равенството през тази първа част в 43-та минута с гол на Милен Василев. След почивката в тима на“комитите“ бяха извършени редица смени и това се отрази на играта. В самият край на мача „Ботев“ извоюва победата с голове на Денис Цолев в 84-та минута и Иван Иванов в 86-та минута. Това бе четвърта контрола за „Беласица“ и за пореден път се видя напредъкът на отбора, който показа, че постигнатите резултати през пролетта не са епизодично състояние, а тенденция.