„Германея“ загуби контролата срещу „Локомотив“(София)

Това бе втора приятелска среща за тима от Сапарева баня през тази зима

В нея момчетата на старши треньора Милен Лахчев отстъпиха с 0:3 пред втородивизионния „Локомотив“(София). За „Германея“ не играха контузените Стефан Александров, Антон Мангурев и Илиан Генов. Железничарите откриха в 27-ата минута чрез голмайстора си Димитър Георгиев. Пет минути по-късно Владислав Мисяк бе изведен зад отбраната на „Германея“ и покачи на 2:0 за ‘червено-черните“. На почивката в състава на столичани бяха извършени много смени. В 55-ата минута младият Милошев пропусна дузпа за „Локомотив“. В 73-ата минута обаче друг млад футболист – синът на треньора Явор Вълчинов Мартин Вълчинов, бе точен от бялата точка и фиксира крайното 3:0. „С оглед липсващи основни футболисти съм доволен от играта. Селекцията при нас продължава, като в четвъртък очаквам да започне тренировки Златко Бонев“, заяви Милен Лахчев. Златко Бонев е добре познат на феновете в региона, след като преди години обличаше и екипа на „Марек“. 23-годишният халф е юноша на „Локомотив“(София), като игра и във втория тим на „Лудогорец“. Преди да дойде в „Германея“ футболистът изкара няколко дни на проби в Банско. Там обаче треньорът Петко Медвецки не го хареса и го освободи след приятелския мач на „козлите“ срещу „Пирин“(Разлог) миналата събота.