Момчетата на ФК „Пирин 1912“ Гоце Делчев пак са на върха! Двама от младите надежди влизат в Регионалната селекция на България U14!

Футболният клуб „Пирин 1912“ Гоце Делчев има повод за огромна гордост! Двама от най-обещаващите млади футболисти от набор 2012 бяха поканени да участват в седмичните тренировки на Регионалната селекция на България U14 за зона Благоевград.

 

Това са младите надежди:

Даниел Бекташев, който тренира под ръководството на треньора Виктор Шишков.

Кристиян Геров, който тренира под ръководството на треньора Живко Грозданов.

Тяхната покана е ярко признание за постоянството, труда и таланта, които показват всеки ден, както и за отличната работа, която се върши в школата на „Пирин 1912“.

От официалната страница на клуба съобщиха:
„За нас е огромна гордост и чест, че допринасяме за тяхното развитие, а те защитават нашето име – Пирин Гоце Делчев. Желаем им успех и вярваме, че ще разгърнат пълния си потенциал, за да бъдат и те горди от себе си.“

За нашия град и за клуба, чието зелено знаме те носят с чест, това е пореден голям успех.
Участието в регионалната селекция е важна крачка по пътя към професионалния футбол – възможност да премерят сили с най-добрите в региона и да бъдат забелязани от националните селекционери.

Екипът на „Топ Преса“ поздравява Даниел Бекташев и Кристиян Геров, техните треньори Виктор Шишков и Живко Грозданов, както и целия екип на ФК „Пирин 1912“ Гоце Делчев за поредния впечатляващ пробив!

Пожелаваме им здраве, хъс и много бъдещи успехи!
Нека бъдат пример за всички деца в региона – доказателство, че с труд и упоритост мечтите се сбъдват!

 

{{ reviewsOverall }} / 5 Users (0 votes)
Rating0
What people say... Leave your rating
Order by:

Be the first to leave a review.

User Avatar User Avatar
Verified
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Show more
{{ pageNumber+1 }}
Leave your rating

Your browser does not support images upload. Please choose a modern one

Start typing and press Enter to search