Служители на „Напоителни системи“ излизат на протест край Благоевград днес
Близо 280 работници не са получавали пари вече три месеца Служители на „Напоителни системи“ от клон „Струма-Места” излизат днес...
Близо 280 работници не са получавали пари вече три месеца Служители на „Напоителни системи“ от клон „Струма-Места” излизат днес...