„Места“(Хаджидимово) зимува като лидер в „А“ ОФГ

Тимът спечели това право, след като спечели дербито на последния кръг на есенния полусезон срещу подгласника си „Левски“(Крупник) с 2:1

Отново в този мач отборът воден от треньорския тандем Димитър Парасков-Георги Коджебашев предложи истинска драма на своите привърженици, стигайки до пълен обрат.

Гостите  завършиха с човек по-малко срещата заради червения картон на Радослав Равначки. Именно той  смълча публиката в Хаджидимово с  попадение в 14-та минута. Домакините реагираха веднага и направиха пълен обрат, който бе подпечатан в рамките на 5 минути малко преди почивката. В 39-та мин. в крайна сметка падна гол, след като Димитър Парасков центрира в наказателното поле, където капитанът на „Левски“ Борислав Николов при опита си да избие топката я прати неспасяемо в собствената врата. В 44-та по-късно след атака, започната от Камбуров, Ангел Кюмурджиев излезе сам срещу вратаря за втори път  и изведе отбора си напред в резултата.

След почивката се видя по-добрата подготовка на Места, чийто тим бе далеч по-свеж от съперника си. Пропуски пред гола сами срещу вратаря направиха Иван Воденичаров, Стефан Терзиев и Ангел Кюмурджиев. 5 минути преди края голмайсторът на гостите Радослав Равначки бе пратен преждевременно под душовете с директен червен картон, след като блъсна съдията Благой Манов.

След успеха си срещу втория във временното класиране „Места“ не позволи да бъде нанесено първо поражение, след като допусна само едно равенство 2:2 като гости на „Перун“(Кресна).