Хаджидимовци се прицелиха в Трета лига след разгром в Горно Драглище

Места“(Хаджидимово) се прицели в Югозападна Трета лига след победата като гост над „Ураган 1970“(Горно Драглище) с 5:1

Бившият силен на „В“ група начело с играещия треньорски тандем Димитър Парасков-Георги Коджебашев откри резултата в 29-та мин. чрез кадъра на „Неврокоп“ Стефан Терзиев. 5 минути след почивката ексорлето Николай Димиров направи 1:1. В 59-та мин. Ст. Терзиев засече центриране в наказателното поле на Исмаил Сойков за 2:1, Д. Парасков реализира дузпа в 63-та мин. за нарушение срещу Ст. Терзиев, а в 70-та мин. пробвалият се в „Пирин“(Гоце Делчев) това лято Иван Воденичаров покачи на 4:1 с образцова самостоятелна акция. В 78-та мин. Ст. Терзиев оформи хеттрика си очи в очи с противниковия страж след изритана топка от наказателното поле на „Места“. Гостите похвалиха коректността на ураганите, джентълменски преглътнаха поражението пред собствена публика и признаха, че съперникът е по-добър. Решаващ за есенния връх в ІV ниво на пиринската бундеслига е мачът от последния кръг на полусезона на 13 ноември, когато хаджидимовци приемат „Левски“(Крупник). Срещата може да бъде отложена със седмица, ако има балотаж на предстоящите президентски избори. Футболният тим начело с играещия треньорски тандем Димитър Парасков-Георги Коджебашев откри резултата в 29-та мин. чрез кадъра на ФК Неврокоп Стефан Терзиев. 5 минути след почивката ексорлето Николай Димиров направи 1:1. В 59-та мин. Ст. Терзиев засече центриране в наказателното поле на Исмаил Сойков за 2:1, Д. Парасков реализира дузпа в 63-та мин. за нарушение срещу Ст. Терзиев, а в 70-та мин. пробвалият се в „Пирин“(Гоце Делчев) това лято Иван Воденичаров покачи на 4:1 с образцова самостоятелна акция. В 78-та мин. Стефан Терзиев оформи хеттрика си очи в очи с противниковия страж след изритана топка от наказателното поле на „Места“. Гостите похвалиха коректността на ураганите, джентълменски преглътнаха поражението пред собствена публика и признаха, че съперникът е по-добър. Решаващ за есенния връх в ІV ниво на пиринската бундеслига е мачът от последния кръг на полусезона на 13 ноември, когато хаджидимовци приемат „Левски“(Крупник). Срещата може да бъде отложена със седмица, ако има балотаж на предстоящите президентски избори.