НА ЖИВО!!! Край на мача „Пирин“(Гоце Делчев) и „Ботев“(Ихтиман) – 2:0

Неврокопчани взеха победата, след като отново бяха отборът, който водеше играта и след почивката

За гостите най-добрият им играч бе вратарят Тони Марков, който малко след подновяването на играта спаси удар на Борислав Хазуров от близо с глава. В 57-та минута Радослав Моллов стреля опасно отдалеч, докато 10 минути след това Стефан Лачев пък опита обстрел, но над вратата на „Пирин“, а при ответната атака след влезлият като резерва Ибрахим Мехремски стреля опасно, но топката облиза напречната греда.

Последваха още 3 изключителни намеси на стража на „Ботев“(Ихтиман), който бе главен виновник за запазване на само двата гола пасив за неговия отбор. Той успя да се справи с шутове на Борислав Хазуров, Томи Костадинов и Радослав Моллов.

Така след успеха на Йордан Боздански и компания в актива им има 23 т. и намали разликата със „Струмска слава“, който завърши 0:0 при гостуването си на „Вихрен“(Сандански). За сметка на това реми лидер в групата вече е „Сливнишки герой“, продължил победния си ход в групата след 9:0 у дома срещу „Чепинец“.