Неврокопчанинът Димитър Макриев с нова тежка загуба в „Неа Саламина“

Роденият в Гоце Делчев Димитър Макриев игра за тима си при класическата загуба с 0:3 при гостуването на АЕЛ(Лимасол)

Мачът бе от поредния седми кръг на кипърското първенство, а неврокопският бивш национал започна като титуляр, но бе сменен в 61-та минута.През миналата година той вкара за Неа Саламина уникалните 19 гола и отборът му влезе в първата шестица. Благодарение на това 32 годишният нападател получи нов двегодишен договор. През тази година обаче бившият юноша на „Левски“ и съотборниците му нямат късмет като до момента са си заработили едва 5 точки и имат само една победа. Така е по-вероятно да се борят за оцеляване, отколкото, както миналата година да участват в разпределението на медалите на острова на Афродита.

Иначе Аруабарена откри резултата в 10-та минута.Сиелис удвои преднината за АЕЛ с гол в 14-та минута. Аруабарена отбеляза своя втори гол в срещата в 59-та минута от дузпа.