Старшата на „Пирин“ /ГД/ обърна „Бела“ от 0:2

Юношите старша възраст на „Пирин“ /ГД/ победиха „Беласица“ с 3:2 в Гоце Делчев. Неврокопчани позволиха съперникът им да вземе аванс от два гола само за 60 сек. Първо Иван Марчев откри от пряк свободен удар, след като вратарят Димитър Чамбов се подхлъзна в 28-та мин., после домакините позволиха топката да им бъде отнета, Димитър Илиев центрира отлично, а оставеният непокрит Фейзи Бекташев удвои. Преди това пропуски направиха Кръстьо Пишев, Иван Глушков и Борислав Шабанов, а за гостите – Запро Динев и на два пъти Тодор Кръстев. До почивката неврокопчани се окопитиха и Петър Апостолов сам срещу вратаря вкара. През втората част Шабанов, Тефик Молламустафа и Неджми Мусов стреляха опасно. В 58-та мин. Изер Ибиш изравни след пас на Мусов, а крайното 3:2 узакони капитанът Любен Димитров с шут от дъгата на наказателното поле.

„ПИРИН“: Чамбов, Пишев, Л. Димитров, Хаджи, Гърков (87-Караалиев), Глушков (78-Москов), Ибиш, Мусов (85-П. Георгиев), Апостолов, Молламустафа (68-Пачеджиев), Шабанов (62-Сивов).

„БЕЛАСИЦА“: Д. Георгиев, Стоилов, Чаров, Д. Илиев (57-Сяров), Ат. Георгиев, Петрушев, Марчев, Динев, Бекташев, Спасов (46-Танев), Кръстев.