„Пирин“(Гоце Делчев) продължава напред за Купата на България след 2:0 срещу „Марек“

Неврокопчани и техните гости доиграха срещата без особено напрежение в спортсменски тон

След почивката ситуацията на терена не се промени и домакините бяха тимът, който води развоя на срещата. Положенията не бяха толкова много, както през първата част като домакините владееха повече топката. В 59-та минута Илиян Чавдаров стреля слабо, но неточно, след което играчите на „Пирин“ владееха повече топката, но опитите им за атака бяха спирани от дупнишките футболисти. в 64-та минута Георги Самокишев обстрелва вратата на Радослав Урдарски, но топката мина до вратата. в 84-та минута след хубав пас на Борислав Хазуров Атанас Спириев навлезе в наказателното поле на „Марек“ и бе спрян непозволено от противников защитник. Именно Борислав Хазуров вкара отсъдената дузпа и оформи крайното 2:0.

ПОВЕЧЕ ПОДРОБНОСТИ СЛЕДЕТЕ, ТУК НА САЙТА НА ТОП ПРЕСА!!!