Роденият в Гоце Делчев Славчо Шоколаров бележи за втори път тази седмица

Неврокопчанинът се разписа за победата на втория тим на „Лудогорец“ срещу Поморие

„Орлите“ разбиха опонентите си с 4:0, а халфът, който започна своята професионална кариера в „Пирин“(Гоце Делчев) отбеляза четвъртото попадение в даденото от съдията продължение. Всички попадения иначе паднаха през втората част. На два пъти точен бе Цветелин Чунчуков, който отбеляза 51-ата и в 81-ата минута, а между тези попадения беше точен Денислав Александров в 77-ата.

За Славчо Шоколаров пък това бе второ попадение в рамките на седмица, след като отбеляза дебютния си гол за първия отбор на „Лудогорец“ срещу Маонтана. Тогаава отново неврокопчанинът игра пълни 90 минути и пак получи една от най-високите оценки от всички, играли в мача. Иначе той се разписа още в 4-та мин., а след него след комбинация с Жуниор Кишада. Вторият гол бе дело на Клаудиу Кешерю, който също имаше добра седмица, след като в сряда отбеляза рядко красиво попадение в мача реванш срещу „Виктория“(Пилзен).