„Локомотив“(София) вгорчи завръщането на доскорошния тим на Абди Абдиков, начело с бивш треньор и бивш футболист на Банско в професионалния футбол

Столичани победиха с 2:3 при завръщането си в професионалния футбол при гостуването си на „Левски“(Карлово), където Абди Абдиков игра за последно

красимир манолов

Бившият треньор на Банско Красимир Манолов се завърна с поражение в професионалния футбол от друг свой бивш тим „Локомотив“(София)

Мачът се игра на градския стадион в Хисаря, където бившият наставник на „козлите“ Красимир Манолов дебютира отново начело на отбор над аматьорското ниво и за малко не победи бившия си отбор. Неговите момчета измъчиха до край софийските железничари, където специалистът работеше като част от треньорския щаб преди 3 години.

Тимът на Красимир Манолов-Малкия Орел се опъна здраво на столичните железничари, но имаше сили само за едно полувреме. До почивката събраният за 10 дни отбор контролираше играта и се оттегли с преднина 2:1.

цветан павлов

Бившият играч на Банско Цветан Павлов отбеляза първия гол в срещата с „Локомотив“(София)

Бившият футболист на Банско Цветан Павлов пък откри за домакините, но при атаката негов съотборник бе в засада, немаркирана от Арабаджиев. Гостите бързо изравниха с хубав гол с глава на Димитър Георгиев. В 42-ата минута Давидов даде дузпа за карловци, която бурно бе оспорвана от гостите. В крайна сметка Георги Стефанов реализира от бялата точка и даде за втори път преднина на своите.
След почивката пролича липсата на подготовка у карловци и столичани вкараха два безответни гола. Първо Димитър Георгиев изравни с хубав диагонален шут. 180 секунди по-късно отново Георгиев вкара и отнесе трите точки край битака в Илиенци. При този гол обаче реферът Давидов не маркира очевадно нарушение пред пеналта на гостите, а след контрата падна гола.