Децата на Септември (Симитли) взеха победата в последния мач за сезона, юношите загубиха

Децата и младшата възраст на Септември(Симитли) играха последен кръг преди лятната почивка. Детската формация на футболния отбор на Симитли победи децата на Вихрен (Сандански) с 1:0 в мачът, който бе игран на стадион „Арена” Крупник. Победата бе постигната от попадение на Михаил Кьосев.

За съжаление, въпреки добрата игра която показаха юношите младша възраст, които също играха последния си кръг, изгубиха битката с Вихрен (Сандански ) с 0:2, с попадения на гостите още през първото полувреме.Така момчетата завърших на 2-ро място в крайното класиране.

Юношите старша възраст, завършиха 6-ти в класирането този сезон.

Целият треньорски епик от Спас Стоименов, Петър Бандев и Васил Кацарски споделиха, че са много доволни от трите формации на Септември(Симитли), които ръководят и се надяват децата да продължават да се развиват и учат на спортен дух и желание за победа и през следващия сезон.

Те пожелаха на юношите си да покажат толкова добри резултати, че следващия сезон някой да се докаже и да играе в мъжкия отбор на Септември (Симитли).