Юношите младша възраст на ОФК „Пирин“(Благоевград), след като получи 4 гола за едно полувреме

Надеждите на „орлетата“ регистрираха поражение като гост с 4:1 от ФК „Дунав 2010″(Русе).

Неприятното бе, че те получиха всички попадения във вратата си още първото полувреме. Две от тях паднаха след две  дузпи, като при едната съдията изгони футболистът на багоевградчани Мартин Подгорски.

След почивката чест прави на състезателите на ОФК „Пирин“, че макар и с 10 човека те владееха топката, контролираха играта на терена и създадоха няколко голови положения, от които благополучно завършиха едно. За това помощ на русенци оказа доста лошия терен, на който се игра мача и неговото състояние даде повече преимущество на домакините срещу далеч по-техничните им гости. Въпреки това момчетата, водени от Илко Христов успяха да отбележат единствения си гол в мача чрез Мартин Бояджиев, чиито питомци на няколко пъти излизаха на чисти стрелкови позиции.