Николай Бодуров – титуляр срещу „Манчестър юнайтед“

Това прогнозират медиите в Дания два дни преди мача на „Мидтиланд“ срещу футболния мастодонт „Манчестър юнайтед“

Според тях българинът ще играе в центъра на отбраната, където ще си партнира с Киан Хансен, с когото си партнираха и при контролата с „Хорсенс“. В нея тимът на национала надделя с 4:2 като той бе пуснат от треньора Йесе Торуп през първата част като според наблюдателите това са били футболистите, които ще излязат в четвъртък в мача за Лига Европа срещу неколкократния еврошампион. Благоевградчанинът остана до почивката, след което бе сменен, а крайният резултат бе оформен, след като в 21-ата минута нигериецът Пол Онуачу откри резултата за „Мидтиланд“. До края на частта резултатът стана 2:0. Гостите намалиха на 1:3, а след това вкараха и за 2:4.

Мачът срещу „Манчестър юнайтед“ ще бъде официалният дебют на Николай Бодуров, който иначе записа първи минути с екипа на своя тим в приятелския мач преди седмица в Дубай срещу шевдския малмьо. В този двубой футболистът игра цял мач и демонстрира добра форма, която задоволи надтасника Йесе Торуп, чиито питомци завършиха 1:1.