Димитър Макриев отново бележи в кипърското първенство

Неврокопчанинът получи една от най-високите оценки сред всички на терена

Роденият в Гоце Делчев Димитър Макриев добави ново попадение на своята сметка след старта на първенството на острова на Афродита. Нападателят влезе в обективите, след като отбеляза гол при домакинската победа на Неа Саламина над Ермис с 3:2 от 18-ия кръг на тамошния елит. Бившият национал се разписа за 1:1 в 26-ата минута на двубоя, а крайният успех и трите точки за Неа Саламина оформи Матия Чинкини, който се разписа в 78-ата минута. Освен това гоцеделчевецът имаше още две възможности да обстрелва вратата на съперника, но шутовете му не успяха да донесат попадение в противниковата врата.
Неа Саламина заема шесто място в класирането с 27 точки, след като отново намери себе си и стъпи на пътя на победата, а Ермис е на девета позиция с актив от 18 точки.