Петя Буюклиева чества рождения си ден в Благоевград

Популярната българска певица Петя Буюклиева отбеляза рождения си ден в Благоевград след участието си в спектакъла „Концерти с кауза 2026“, който се състоя в зала „Яворов“.

Празненството се проведе в хотелски комплекс в града, където певицата събра свои колеги, приятели и гости след края на концерта. За присъстващите беше организирана официална вечеря.

Сред гостите бяха музикантите Христо Ламбрев, Илия Ангелов, Васил Стоев, Пейо Пеев и членовете на група „Спринт“, както и изпълнителите Галя Георгиева и Атанас Лазаров от „Дует с кауза“.

По повод рождения си ден Петя Буюклиева благодари за отправените поздравления и вниманието на своите приятели и колеги.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search