Студент в ЮЗУ хвана Богоявленския кръст в Перник
Евгени Зафиров от Перник беше най-бърз и хвана кръста, хвърлен от отец Николай в езерото Байкал“ в парка на Перник. 22-годишният смелчага печели за втори път Богоявленския кръст.
Младият мъж за трети пък се хвърля във водите на Богоявление. Преди две години той отново хваща кръста в миньорския град.
„Включвам се в това преживяване в името на вярата и здравето, която ми дава тази вода и кръста, който лично на мен ми помага много. Господ също много ми помага във всяко едно начинание “, каза развълнуваният млад мъж.
Зафиров пожела здраве на всички перничани . „Нека сме по-сплотени и по-добри хора“, а на младите хора пожела да са вярващи и да имат късмет в живота.
Евгени учи в Югозападния университет втора година със специалност „Бизнес мениджмънт и предприемачество “и работи в горското стопанство в Радомир.





Be the first to leave a review.









