Студ на кристали в петък, минусови температури и…
Атмосферното налягане е по-високо от средното за месеца и през деня ще се задържи почти без промяна
Сутринта в петък на места в равнините, котловините и по поречието на Дунав ще има мъгла или ниска слоеста облачност. Минималните температури ще са от минус 1° – 3° в котловините от Югозападна България, до 4° – 8° в североизточните райони.
След обяд ще се появи до умерен вятър от запад-северозапад и видимостта ще се подобрява. Над останалата част от страната ще преобладава слънчево и почти тихо време с максимални температури между 8° и 13°, малко по-високи в крайните югозападни райони, в София – около 12°.
Атмосферното налягане е по-високо от средното за месеца и през деня ще се задържи почти без промяна.
По Черноморието ще има ниска облачност или мъгла. След обяд видимостта ще се подобри. Ще духа слаб до умерен вятър от запад-северозапад. Максималните температури ще бъдат между 10° и 13°. Температурата на морската вода е 11°-14°. Вълнението на морето ще бъде 1-2 бала.
Be the first to leave a review.









