Парад на ретро и тунинг автомобили и мотоциклети в Огняново
Изложението на ретро, класически и тунинг автомобили и мотоциклети ще се проведе за втора поредна година в гърменското спа село Огняово. Тази година на изложението ще бъдат представени повече от 180 возила, като се очакват гости от цялата страна и чужнина. Събитието ще се проведе на 17 май ,събота, при гребната база. Организатори на събитието са колекционерите на ретро автомобили сем. Христови, със съдействието на кмета на община Огняново Иван Ижбехов, на община Гърмен и представители на местния бизнес.
На изложението ще бъдат представени автомобили и мотоциклети в два раздела – класически и ретро возила и тунинг возила, като няма такса за участие. В програмата на събитието е включен и преход до гърменските села Лещен и Ковачевица. Водещ на мероприятието и тази година ще бъде известният инфлуенсър Преслав Иванов- Пресли.
Организаторите са подготили още много награди и изненади както за участниците, така и за публиката. Голямата награда ще бъде ретро автомобил, разигран в благотворителна томбола. Събраните средства от томболата ще бъдат дарени на автомонтьор, чийто сервиз бе унищожен от пожар.
ПРОГРАМА:
9:30-10:30 -Регистрация на участниците
11:00-12:00 -Оглед на автомобилите от комисия
13:30-14:30 Награждаване на участниците и томбола за всички посетители.
15:00 Преход до село Лещен и след това до село Ковачевица. Разходка из калдъръмените улици на селото и разказване на историята му.
Be the first to leave a review.