Полицията в Югозапада на крак! Халил заплаши с бомба родното си село

.

Полицейски постове охраняваха вчера къща в якорудското село Смолево, след като син запаши да взриви родителите си.

Вчера преди обед Халил У. се скарал лошо с баща си.  По време на скандала синът извадил кутия, която държал в ръцете си, и заявил, че ако продължават да му създават проблеми и да го ядосват ще ги взриви тях и половината село.

Свидетел на страховитите заплахи станала майката на 43-годишния Халил, която използвайки миг невнимание от страна на сина грабнала кутията и бързо я занесла в полицията. При преглед е установено, че в кутията има близо 80 детонаторни капсули.

Незабавно Халил е задържан, а полицията е започнала претърсване на дома, за откриване на още взрвни материали. Пред дома на семейството е поставен полицейски патрул, докато вървят полицейските дейности. /struma.com/

Start typing and press Enter to search