Лоши новини за 36-г. благоевградчанин полетял гол от петия етаж
Като „чудо“ определиха медиците състоянието на човека, не мислимо е транспортирането му до столицата
36-годишният мъж, който вчера скочи от петия етаж на кооперация на ул. Славянска в Благоевград е в много тежко състояние. Той е в реанимация в болница „ПУЛС“, от където специално за БЛИЦ коментираха, че прогнозата не е обнадеждаваща.
Няма една здрава костица в тялото му, отделно проблеми с дебелото черво и далака, немислимо е транспортирането му до столицата“, обясниха от лечебното заведение.
Манипулациите по спасяването живота на мъжът са продължили цялата нощ, но изгледите не са оптимистични, допълват от болница „Пулс“.
![]()
БЛИЦ припомня, че вчера е подаден сигнал в 16.45 ч. от ул. „Славянска“, че млад мъж е скочил от сградата на 5-ия етаж. При последвалия обиск на жилището е имало и жена, открити са наркотици.
Двамата са пили алкохол, употребявали са и кокаин, но нищо не подсказва мотивите за скока на мъжът.
За негов късмет е паднал върху арката на кооперацията над входа, а тялото му отскочило и паднало върху тротоара пред входната врата.
Като „чудо“ определиха медиците състоянието на човека. Прогнозите не са добри.
blitz.bg
Be the first to leave a review.









