„Монтана“ с класика срещу „Пирин“ Разлог

93592-pirin-razlog-montana-4

Отборът на „Монтана“  се наложи над „Пирин Разлог с класическото 3:0 в мач от 11-ия кръг на родната „Б“ група. Точни за домакините бяха Александър Киров, Ерик Почански и Йордан Тодоров, информира football24.bg. „Монтана“  загря по перфектен начин за двубоя с Левски в 1/8-финален мач за Купата на България.

Александър Киров откри резултата за своя тим в 8-ата минута. Ветеранът Здравко Лазаров центрира, Иван Михов засече с глава, топката беше избита от голлинията, но притичалият Сашо Киров я довкара – 1:0. В 81-ата минута Ерик Почански удвои, а Данчо Тодоров в 89-ата оформи крайния резултат.

За „Монтана“  това е девета победа от 11 мача в първенството до момента. Тимът продължава да е едноличен лидер с 27 точки, на 2 пред „Локомотив“ Горна Оряховица, който днес спечели с 2:0 срещу аутсайдера„ Спартак“ Варна.

E79 News; Снимки: Архив