Ученичка от Първо ОУ – Гоце Делчев спечели сребърен медал на Национално състезание по карате

Възпитаничката на Първо ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ в Гоце Делчев  Анна Караиванова донесе нови поводи за гордост на своето училище.

Петокласничката Анна Караиванова спечели второ място на Национално състезание по карате за момичета до 12 години, до 38 кг. Младата спортна надежда на Киокушинкай карате клуб „Ронин“ – Гоце Делчев завоюва среброто в своята възрастова група и категория в престижното състезание.

Националното първенство по карате Шинкиокушин за деца  на 10, 12 и 14 години се проведе на 30 април в Ловеч. 350 състезатели от 28 клуба от цялата страна участваха в най-голямото състезание за годината по карате шинкиокушин за деца. Многобройната публика стана свидетел на майсторски изпълнения и оспорвани двубои на децата от цялата страна.