Важна победа за Септември

Победа за нашия отбор при гостуване в Разлог. Септември (Симитли) победи Пирин (Разлог) в кръг от шампионата. Мачът се игра вчера в Разлог. Резултатът в мача откриха домакините в 30-та минута на мача. Гостите в началото на второто полувреме изравниха чрез Лъчезар Дафков след асистенция на Борислав Хазуров.

70-та минута отново Дафков вкара втория победен гол за Септември. Гостите изпуснаха две положения чрез Хазуров, домакините също имаха ситуации преди да вкарат гола. Накрая в 90-та минута разложани можеха да изравнят, но резултатът се запази в полза на нашия отбор. 2:1 в полза на гостите от Симитли.

„Важна победа за отбора“, коментира старши треньорът Спас Стоименов.

Сега футболът почива 10 дни за Великден. На 4 май Септември имат домакински мач с Беласица (Петрич).

Стартов състав на Септември: Узунов, Любо Илиев, Тунтев, Боби Божинов, Хазуров , Дафков, Топузов, Лулейски, Гогов, Веско Весков.