Кой ще cпpе Евдокия Пoпадинова? Хаджидимовката c нови два гола

Родената в Хаджидимово Евдокия Попадинова отново демонстрира футболни умения в меката на женския футбол САЩ. Евето вкара два гола при победата на Florida Gulf Coast с 2:0 срещу Nort Alabama Lions от първенството по футбол за жени на NCCA.

Попадинова бе точна след почивката, а след двете и попадения университетския отбор по футбол за жени на Флорида Гълф Коуст вече има девет победи. В 72- та минута бразилката Бойлесен асистира на Евето за 1:0, а шест минути по- късно комбинацията между двете отново се получи и българката фиксира крайното 2:0.

Нападателката от националния отбор на България и бивша състезателка на Спортика Благоевград вече има 10 гола от началото на сезона и се превръща в основна фаворитка за спечелването на наградата MVP на шампионата: