Септември (Симитли) изпусна последната си контрола

Септември (Симитли) претърпя загуба от 2:0 в последната си контролна среща. Септември изпусна мача срещу Рилски Спортист, който беше и последна проверка преди първенството, което ще започне на 11 август.

През цялото време Септември беше доста добър на терена, но без късмет. През първото полувреме симитличани държаха топката изцяло под свой контрол, но без гол. С пропуски за Септември бяха Ибрахим Алим, Христо Петров, Кирил Николов. За домакините не се открои почти нито едно положение, но до гол не се стигна и за двата отбора.

През второто полувреме, още в 50-та минута Кирил Николов пропусна да уцели вратата. Кирил Домозетски и Лъчезар Дафков също имаха шанс да отбележат и да променят резултата, но без успех.

Домакините се възползваха от своите ситуации и в 75-та и 85-та минута отбелязаха своите попадения, като излязоха победителят в срещата с 2:0. Малшанс за отбора на Септември (Симитли) имаше в последната приятелска среща преди редовните мачове от югозападната трета лига.

Състав Първо полувреме: Илиян Узунов, Ивайло Иванов, Асен Топузов, Любомир Илиев, Борислав Вакадинов, Владимир Гогов, Ибрахим Алим, Христо Петров, Кирил Николов, Анатоли Лулейски, Борислав Хазуров

Второ полувреме : Иван Димитров, Методи Илиев, Тихомир Костурков, Лъчезар Дафков, Борис Божинов, Веско Весков, Кирил Домозетски

{{ reviewsOverall }} / 5 Users (0 votes)