Благоевградски танцьори с 4 златни и 1 сребърен медал от национален турнир в Несебър

С 4 златни и 1 сребърен медал завърши състезателния сезон за Клуб по спортни танци „Импулс „- Благоевград. Четири танцови двойки представиха клуба и града на Открития национален турнир по спортни танци „Купа Несебър “ в едноименния град.

Участие в турнира взеха над 250 двойки от цялата страна.

В турнира Изгряващи звезди Димитър Язовалийски и Изабел Тотева бяха безапелационни и в латиноамериканските, и в стандартните танци при 9-годишните и спечелиха 2 златни медала.

При 11-годишните две първи места завоюваха и Георги Чимев и Симон Карабельова.

В Открития турнир, където класирането е комплексно за двата стила танци Яне Николов и Александра Борисова (клас 11 Е) се наредиха на 4 място.

Дебют в Открит турнир направиха Данаил Стоянов и Петя Денинска (15 D), които спечелиха 3 място.

Състезанието бе организирано от КСТ „Несебър“, Община Несебър и Българска федерация по спортни танци.