Connect with us

Спорт

Пълната ТВ програма на Световното първенство по футбол 2018

Published

on

На 14-и юни стартира дългоочакваното Световно първенство по футбол 2018, което ще се проведе в Русия.

В следващия един месец светът ще бъде футбол, а ето и пълната програма на груповата фаза и елиминациите за Мондиал 2018:

 

14.06.2018

18:00 часа (българско време) Група А: Русия – Саудитска Арабия, Москва – БНТ

15.06.2018

15:00 Група А: Египет – Уругвай, Екатеринбург – БНТ, БНТ HD

18:00 Група B: Иран – Маркоко, Санкт Петербург – БНТ, БНТ HD

21:00 Група B: Испания – Португалия, Сочи – БНТ, БНТ HD

 

16.06.2018

13:00: Група C: Франция – Австралия, Казан – БНТ, БНТ HD

16:00: Група D: Аржентина – Исландия, Москва (Откритие Арена)- БНТ, БНТ HD

19:00: Група C: Перу – Дания, Саранск – БНТ, БНТ HD

22:00 Група D: Хърватия – Нигерия, Калининград – БНТ, БНТ HD

 

17.06.2018

15:00: Група E: Коста Рика – Сърбия, Самара – БНТ, БНТ HD

18:00 Група F: Германия – Мексико, Москва (Лужники) – БНТ, БНТ HD

21:00 Група E: Бразилия – Швейцария, Ростов – БНТ, БНТ HD

 

18.06.2018

15:00 Група F: Швеция – Република Корея, Нижни Новгород – БНТ, БНТ HD

18:00 Група G: Белгия – Панама, Сочи – БНТ, БНТ HD

21:00 Група G: Тунис – Англия, Волгоград – БНТ, БНТ HD

 

19.06.2018

15:00 Група H: Полша – Сенегал, Москва (Откритие Арена) – БНТ, БНТ HD

18:00 Група H: Колумбия – Япония, Саранск – БНТ, БНТ HD

21:00 Група А: Русия – Египет, Санкт Петербург – БНТ, БНТ HD

 

20.06.2018

15:00 Група B: Португалия – Мароко, Москва (Лужники) – БНТ, БНТ HD

18:00 Група А: Уругвай – Саудитска Арабия, Ростов – БНТ, БНТ HD

21:00 Група B: Иран – Испания, Казан – БНТ, БНТ HD

 

21.06.2018

15:00 Група C: Франция – Перу, Екатеринбург – БНТ, БНТ HD

18:00 Група C: Дания – Австралия, Самара – БНТ, БНТ HD

21:00 Група D: Аржентина – Хърватия, Нижни Новгород – БНТ, БНТ HD

 

22.06.2018

15:00 Група E: Бразилия – Коста Рика, Санкт Петербург – БНТ, БНТ HD

18:00 Група D: Нигерия – Исландия, Волгоград – БНТ, БНТ HD

21:00 Група E: Сърбия – Швейцария, Калининград – БНТ, БНТ HD

 

23.06.2018

15:00 Група G: Белгия – Тунис, Москва (Откритие Арена) – БНТ, БНТ HD

18:00 Група F: Германия – Швеция, Сочи – БНТ, БНТ HD

21:00 Група F: Корея – Мексико, Ростов – БНТ, БНТ HD

 

24.06.2018

15:00 Група G: Англия – Панама, Нижни Новгород – БНТ, БНТ HD

18:00 Група H: Япония – Сенегал, Екатеринбург – БНТ, БНТ HD

21:00 Група H: Полша – Колумбия, Казан – БНТ, БНТ HD

 

25.06.2018

17:00 Група А: Уругвай – Русия, Самара – БНТ

17:00 Група А: Саудитска Арабия – Египет, Волгоград, БНТ HD

21:00 Група B: Иран – Португалия, Саранск – БНТ

21:00 Група B: Испания – Мароко, Калининград, БНТ HD

 

26.06.2018

17:00 Група C: Дания – Франция, Москва (Лужники) – БНТ

17:00 Група C: Австралия – Перу, Сочи, БНТ HD

21:00 Група D: Нигерия – Аржентина, Санкт Петербург – БНТ

21:00 Група D: Исландия – Хърватия, Ростов, БНТ HD

 

27.06.2018

17:00 Група F: Корея – Германия, Казан – БНТ

17:00 Група F: Мексико – Швеция, Екатеринбург, БНТ HD

21:00 Група E: Сърбия – Бразилия, Москва (Откритие Арена) – БНТ

21:00 Група E: Швейцария – Коста Рика, Нижни Новгород, БНТ HD

 

28.06.2018

17:00 Група H: Япония – Полша, Волгорад – БНТ

17:00 Група H: Сенегал – Колумбия, Самара, БНТ HD

21:00 Група G: Англия – Белгия, Калининград – БНТ

21:00 Група G: Панама – Тунис, Саранс, БНТ HD

 

ОСМИНАФИНАЛИ

30.06.2018

Мач №1: 17:00: Победител Група C – Втори група D  – БНТ, БНТ HD

Мач №2: 21:00: Победител група A – Втори група B – БНТ, БНТ HD

 

01.07.2018

Мач №3: 17:00 Победител група B – Втори Група A – БНТ

Мач №4: 21:00 Победител Група D – Втори група C – БНТ

 

02.07.2018

Мач №5: 17:00: Победител Група Е – Втори Група F – БНТ

Мач №6: 21:00 Победител Група G – Втори Група H – БНТ

 

03.07.2018

Мач №7: 17:00 Победител Група F – Втори Група E  – БНТ

Мач №8: 21:00 Победител Група H – Втори Група G – БНТ

 

ЧЕТВЪРТФИНАЛИ

06.07.2018

1. 17:00  Победител от мач №1 – Победител от мач №2 – БНТ

2. 21:00 Победител мач №5 – Победител мач №6 – БНТ

 

07.07.2018

317:00 Победител мач №7 – Победител мач №8 – БНТ

421:00 Победител от мач №3 – Победител от мач №4 – БНТ

 

ПОЛУФИНАЛИ

10.07.2018

Полуфинал №1: 21:00 Победител от четвъртфинал №1 – Победител от четвъртфинал №2 – БНТ

 

11.07.2018

Полуфинал №2: 21:00 Победител от четвъртфинал №3 – Победител от четвъртфинал №4 – БНТ

 

14.07.2018

17:00 часа – Мач за бронзовите медали – БНТ

 

15.07.2018

18:00 часа – Финал на Световно първенство по футбол – БНТ

sportlive.bg

Advertisement
loading...

Спорт

Хаджидимовката Ев. Попадинова почете великия Марадона в Неапол

Published

on

Футболист №1 на България при дамите Евдокия Попадинова почете починалия през седмицата Диего Марадона. При това в Неапол,където покойният аржентинец бе повече от бог.

Както е известно на клубно ниво покойният Дон Диего изкара най-силните си години в Наполи. В женският отбор на неаполитанците вече повече от месец играе и Евдокия Попадинова. След като игра вече в Англия,САЩ и Дания , звездата на женския ни футбол от Хаджидимово дойде и в Неапол.

В последните няколко дни  хиляди неаполитанци изразиха по всевъзможни начини голямата си любов към своя футболен бог….

Continue Reading

Спорт

УСПЕШЕН СТАРТ С ПРЕЦИЗНА СТРЕЛБА ЗА БИАТЛОНИСТКАТА ДАНИЕЛА КАДЕВА

Published

on

През уикенда във финландския курорт Контилоахти бяха дадени стартове за Световната купа по биатлон. В надпревара се впуснаха индивидуално мъжете на 20 км и жените на 15 км.

Националната биатлонистка Даниела Кадева – състезател от Клуб по биатлон „Банско 2019”, беше безупречна в стрелбата по мишените. Тя се представи най-добре сред българските участници в състезанието и се нареди на 41-о място във временното класиране за Световната купа.

.

 

Continue Reading
loading...

Facebook

КАЛЕНДАР

декември 2020
ПВСЧПСН
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

ПОПУЛЯРНИ


Office Lizenz Kaufen Windows 10 pro lizenz kaufen Office 2019 Lizenz Office 365 lizenz kaufen Windows 10 Home lizenz kaufen Office 2016 lizenz kaufen office lisans satın al office 2019 satın al