Петър Миланов пред ТОП ПРЕСА: Не съм доволен от моя отбор

При един динамичен мач, оспорван гол и съдийски пропуски, отборът на Банско победи с 1:0 Сливнишки герой в среща от 31-ия кръг на Югозападната трета лига. Двата отбора направиха здрав мач на стадион „Свети Петър“. През първото полувреме гостите имаха по-чистите положения, удариха  и две греди чрез Николай Маринов и Даниел Стефанов. Вратарят на домакините Ангел Юсев имаше също добри намеси.

През втората част домакините бяха доминиращият отбор на терена но пропуски направиха Смаил Креболиев на два пъти , Георги Фикийн и Петър Лазров. Все пак в 67-та минута Георги Фикийн вкара единствения, но победен гол в мача. И двата отбора завършиха срещата в намален състав. Главният съдия Иван Иванов показа червени картони при едно спречкване на играещия помощник-треньор на домакините Иван Топузов и на Кристиян Николов от Сливнишки герой. Със спечелената победа Банско се утвърди на 4-то място с актив от 50 точки, а Героя е 8-ми с 41 точки.

„Аз лично много държа на дисциплината, не съм доволен от моя отбор от държанието на терена“, призна след мача треньорът на Сливнишки герой, Петър Малинов. Какво казаха още наставниците на двата отбора след мача и най-интересните моменти от срещата, вижте и чуйте в интервютата които двамата наставници дадоха за Топ Преса.