„Марек“ не успя да бие 10 от „Свобода“(Пещера) у дома

„Марек“ загуби с 0:1 в Дупница от отбора на „Свобода“(Пещера) в мач от 24-ия  кръг на Югозападната Трета лига

През по-голямата част от двубоя дупничани бяха с човек повече на терена, но и това не помогна.

В 34-ата минута Петър Михов от „Свобода“ бе изгонен, след като си заработи 2 жълти картона за 2 доста груби фаула. В последната минута на първото полувреме Темелко Зайков вкара отблизо единствения гол в мача  след асистенция на брат му Димитър.

До края на срещата домакините така и не успяха да се върнат в мача и играта им бе много разпиляна. За това спомогна и главният арбитър Тенчо Гошев, който с някои неадекватни отсъждания ощети и двата отбора. Две минути преди края Димитър Владимиров вкара гол за „Марек“, но той бе отменен заради засада. В класирането отбора имат по 32 точки и делят 6-7 мо място, но „Свобода“ има предимство в преките мачове.