„Марек“ взе втора поредна победа през пролетта

Втора поредна победа с 2:0 като гост от началото на пролетния полусезон на Югозападната Трета лига постигна отборът на „Марек“

Дупничани днес надделяха над ОФК Елин Пелин, а преди това със същия резултат се справиха и при визитата си на „Пирин“(Разлог).

„Марек“ поведе с 1:0 срещу Елин Пелин в 30-ата минута, когато се разписа Димитър Владимиров. Гостите рано решиха нещата в своя полза с второ попадение, дошло в 49-ата минута. Негов автор от дузпа бе капитанът Еньо Кръстовчев.

Със спечелените 3 точки тимът от Дупница събра актив от 29 и се изкачи на 5-то място във временното класиране. В сряда „Марек“ приема на стадион „Бончук“ съседите от „Германея“ в среща от отложения 19-ти кръг на първенството.