„Миньор“(Перник) продължава напред за Купата на Аматьорската футболна лига

„Чуковете“ продължават в следващия етап на турнира за Купата на Аматьорската футболна лига, след като победи с 6:0 „Дружба“(Мещица)

С успеха си перничани станаха победител в Област Перник и чакат следващия си съперник.
Срещата се игра пред празни трибуни, заради наказание на Миньор, който бе домакин според каприза на жребия.
Перничани решиха мача до почивката, когато водеха с 5:0. Кристиян Слишков, Валентин Валентинов, Илиян Христов, Томас Добрев и Георги Недялков се разписаха преди полувремето, а през втората част Недялков вкара втория си гол в мача.

В събота „чуковете“ приемат „Чавдар“(Етрополе), а феновете ще могат да подкрепят любимците си, след като „Миньор“ изтърпя, наложеното му наказание.