„Пирин“(Разлог) стигна до равенство малко преди края на мача

Отборът на „Пирин“(Разлог) остана без победа и след четвъртия кръг на Югозападната трета лига

Възпитаниците на Христо Джоджов завършиха 1:1 с коравия отбор на „Балкан“(Ботевград_).

Срещата започна добре за домакините и още в 5-тата минута главният съдия Петър Григоров не отсъди дузпа за тях за очевидна игра с ръка в наказателното поле. След половин час игра капитанът на домакините  Цветан Варсанов от 5 метра изпрати топката над гредата след центриране на Йовчев. Само 5 минути по-късно Иван Бояджиев откри резултата за гостите. Той проби сам през центъра на отбраната и отблизо простреля Абдиков. Вратарят на домакините на два пъти след почивката спаси удари на футболисти на Балкан останали сами срещу него. Колегата му Емил Петров също с блестящ рефлекс спаси удар от въздуха на Димитър Мавродиев.

В игра за домакините влязоха и опитните Кондев и Газиев и това даде отражение. Седем минути преди края с удар от разстояние Мариян  Ловков удари страничната греда. В първата минута на добавеното време неостаряващият Борис Кондев вкара отблизо с глава изравнителния гол за домакините.

Срещата изгледа и кметът на община Разлог Красимир Герчев.