Съдийска тесла донесе загуба на „Струмска слава“

Отборът на „Локомотив“(Горна Оряховица) взе драматичен успех с 4:3 над „Струмска слава“ в мач от третия кръг на Втора професионална лига

Срещата ще се запомни и изключително неадекватното съдийство на рефера Валентин Железов. Първият гол дойде след много спорна дузпа, едно от попаденията след почивката бе от засада. А същият този рефер само преди седмица отново бе в центъра на вниманието след „Ботев“ – ЦСКА-София в първа лига.

Двубоят започна отлично за възпитаниците на Александър Димитров и логично Кристиян Димитров се разписа за 1:0 от дузпа. При този резултат завърши и първата част. В 47-ата минута обаче Димитър Петков направи 1:1 след отлично изпълнение на фаул. След гола Антоний Балъков и Рюстем наказаха стража на „Струмска слава“ за 3:1, за да дойдат минутите на резервата Борислав Николов който на два пъти прониза “железничарите”. В последните минути на мача Кристиян Димитров показа класа и с втория си гол в сблъсъка донесе изключително важните три точки за „Локомотив“.