„Пирин“(Разлог) загуби от „Септември“(Симитли)

„Септември“ вкара три гола на своя стадион на своите гости в поредната контрола от лятната подготовка

Още в началото на мача домакините като в първите минути Даниел Гогов удари греда и пропусна да открие резултата. Той вчера се завърна в родния си град, след като в последната година бе играч на „Миньор“(Перник), а преди това се подвизаваше в „Пирин“(Гоце Делчев).

Борислав Хазуров излезе сам срещу вратата и откри резултата след 20 минути игра. Минута  преди края на полувремето Смаил Креболиев  отбеляза второто попадение  за „Септември“.

В 55-тата минута, малко след началото на второто полувреме Даниел Гогов бе точен за класическото 3:0. Това бе и първата среща за отбора от Симитли без най-добрия футболист на тима Антон Гущеров, който вчера подписа с ЦСКА 1948.