„Пирин“(Гоце Делчев) взе първа победа през подготовката срещу „Вихрен“

В последния си контролен мач от лятната подготовка футболистите на Йордан Боздански победиха като гости Вихрен с 2:1

На градския стадион в Сандански, „Вихрен“ претърпя първа загуба за това лято, а „Пирин“(Гоце Делчев) спечели първа победа в осмата си контрола.

Успехът  за гостите водени от Йордан Боздански дойде след голове на Мариан Ловков от фаул в 54-тата минута и Илия Длагонски в 81-вата минута. За домакините от Вихрен се разписа Васил Захариев в 36-ата минута и те водеха на полувремето.

Дебют за възпитаниците на Петър Златинов , направи юношата на Пирин Благоевград Александър Якимов. Той изкара цялата лятна подготовка с „Беласица“(Петрич), но в крайна сметка предпочете офертата на съседите от Сандански.