„Беласица“ загуби втората си контрола срещу македонци

Отборът на „Победа“(Прилеп) победи с 2:1 „Беласица“(Петрич) с 2:1 в контролна футболна среща играна на терена на комплекс „Пири“ край Банско

Това бе трета проверка за македонския отбор у нас и втора победа за македонците в тези контроли.

През първото полувреме двата отбора не си отбелязаха голове и всичко по-интересно в мача се случи през второто полувреме. Двадесет минути Деян Цветаноски, но само след три минути Симеон Бояджиев изравни за „Беласица“. В последната минута Борче Маневски вкара победния гол за „Победа“. И двамата голмайстори за македонския отбор влязоха като резерви. Днес – събота, „Победа“ ще изиграе и последната си контрола от лагера в Банско срещу „Пирин“(Гоце Делчев).

Също в събота „Беласица“ пък ще гостува на „Вихрен“ в Сандански в поредната контрола за отбора от Петрич.