„Септември“ победи ЦСКА 1948! Андон Гущеров и Борислав Хазуров отбелязаха за домакините

Тимът от Симитли победи с 2:0 ЦСКА 1948 в първата контрола на столичния отбор за лятото

За отбора на Спас Стоименов контролата пък бе трета сам за тази седмица. По-интересните неща в мача станаха през първата част.

Домакините пропуснаха дузпа в 26-та минута като вратарят Дяков спаси удара на Антон Гущеров. Девет минути по късно след центриране от ъглов удар Борислав Хазуров с глава откри резултата. В 44-тата минута , отново след центриране отдясно Гущеров от воле прокара  топката през куп футболисти за 2:0. След почивката и двамата треньори направиха много смени и това се отрази на играта. ЦСКА 1948 имаше  повече положения, като в 55-тата минута дебютиралия с червения екип бивш футболист на „Пирин“(Гоце Делчев) Милен Кикарин удари греда с удар от около 20 метра. Дебют за червените направиха и Кирил Котев и Костадин Хазуров. Около 100 фенове на ЦСКА 1948 подкрепиха отбора си в Симитли.